MASÁŽE

Masáže jsou jednou z nejstarších léčebných metod. Pomáhají uvolnit mysl i tělo, posílit a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem. Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách. Masáž je velmi vhodnou prevencí před onemocněním. Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie.

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při různých onemocněních páteře.

Kraniosakrální terapie je jemná manuální technika, pomocí které můžeme efektivně a účinně uvolnit napětí a tenzi uloženou hluboce v našem těle. Kraniosakrální terapie je vhodná při řešení nejrůznějších problémů a bolestí spojených s pohybovým aparátem a dále také při různých dysfunkcích orgánů. Posiluje organismus a podporuje jeho odolnost vůči nemocem.

Aromaterapie doslova znamená "léčba pomocí vůní". Je složena ze dvou slov: "aroma" - vůně a "terapie" - léčba. V aromaterapii se používají rostlinné oleje (slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.), do kterých se přidávají aromatické olejové esence

Indikace a kontraindikace masáží

Indikace masáží - choroby pohybového aparátu - rekonvalescence po těžkých chorobách - po úrazech a operacích, urychluje hojení - vadné držení těla - skolióza - kyfóza - chronická onemocnění dýchacího systému - ochrnutí - posílení imunity - uvolnění svalů - relaxace - podpora oběhového systému, trávicí soustavy, nervové soustavy, dýchací soustavy - příznivě ovlivňuje psychiku člověka

Kontraindikace - těhotenství (1. trimestr) - těsně po jídle - nadměrné vyčerpání - vady na kůži - srdeční dekompenzace - onkologická onemocnění - akutní stavy (horečka) - infekční onemocnění - záněty - hnisavá nebo plísňová onemocnění - křečové žíly - záněty žil - trombóza - poruchy krvácivosti - ATB - antidepresiva.

Galvanická žehlička na tělo

  • zpevňuje povislé paže, břicho, hýždě a stehna 
  • vyhlazuje celulitidu
  • omlazuje pokožku 
  • stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku

Pro koho je "galvanická žehlička těla" ageLOC Galvanic Body Spa určena: 

  • pro ženy a muže, kteří chtějí zpevnit a omladit tělo
  • pro ženy 25 - 65 let, které se zajímají o svůj vzhled
  • pro ženy, které trápí celulitida nebo známky tělesného stárnutí

Zdravotní upozornění: Přístroj ageLOC Galvanic Body Spa je určen k použití pouze na zdravou pokožku. Nepoužívejte na otevřené rány, zanícenou pokožku, trpíte-li alergií na kovy nebo pokud máte problematickou nebo přecitlivělou pleť. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud jste v těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, trpíte epilepsií, máte kovové implantáty nebo v případě nemoci.