NOVINKY

Epilace

27.02.2023

Moje milé,
pomalu se blíží jaro a proto jsem se rozhodla přidat do nabídky svých služeb EPILACI PŘEDLOKTÍ přírodním voskem. Tato metoda je velmi oblíbená, bezpečná a přitom velmi účinná. Chloupek je vytržen i s kořínkem a pokožka zůstává hladká i několik týdnů. Při pravidelné epilaci jsou chloupky jemnější, řidší a pomaleji rostou. Na regeneraci...

Pro ty z vás, kdo už ovládají základy a touží se stát profesionálem v tomto oboru mám skvělou zprávu!:) Stala jsem se autorizovanou osobou pro obor Manikérka, nehtová designérka. Úspěšným absolvováním této zkoušky si můžeš splnit svůj sen, začít podnikat v oboru s příslušným certifikátem a získat ŽL bez nutnosti garanta. Láká Tě tato možnost?...

Fanpage

04.08.2021

Na mé nové fanpage budu sdílet aktuální informace o nehtové modeláži, uvolněné termíny, akce a novinky. Pokud chcete mít přehled o dění v salonu, staňte se fanoušky a dejte like stránce https://www.facebook.com/kosmetickysalonLanzhot/ a už Vám nic neunikne ;) Budu se na Vás těšit :))

Ještě nevíte co pro své blízké pod stromeček? Potěšte je i letos dárkovým poukazem našeho salonu Nail Art Design s libovolným výběrem služeb. Určitě jim udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Milé zákaznice, salon Nail Art Design slaví dva roky od svého založení a proto jsme se rozhodly uspořádat pro své stávající i NOVÉ klientky DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přijďte si vyzkoušet manikúru, pedikúru i masáže. V příjemném prostředí našeho salonu na Vás bude čekat i malé občerstvení a výborná káva. Těšíme se na vás 6. 11. 2020 Tým Nail Art Design ...

Milé zákaznice, blíží se léto a s ním oblíbené ombré. Dnes jsem pro Vás absolvovala další školení. Tentokrát byly tématem právě techniky Ombré a Babyboomer. Pojďte létu naproti a dopřejte si svěží vzhled Vaší manikůry. Tešíme se na Vás!

Pedikúra

15.05.2020

Milé zákaznice, po opětovném zahájení provozu u nás přivítáme novou pedikérku paní Milenu Foukalovou. Jistě budete s jejími službami spokojené. Těšíme se na Vás opět v našem příjemném salonu.

Milé zákaznice, děkuji Vám za Vaši přízeň. Můžete si u nás dopřát další novinku v modeláži nehtů, dle tématu nejnovějšího školení "Gotická mandle", které jsem absolvovala. Těším se na Vás.

Milé zákaznice, rády byste měly svěží a vyhlazenou pleť? Samotné krémy zázraky neudělají a plastiky jsou příliš invazivní? Rády byste zlepšily kvalitu a stav Vaší pleti přirozenou cestou? Neváhejte s návštěvou naší masérky, která Vám od 23.09.2019 ráda provede Face lifting formou obličejových masáží. Zlepšení je viditelné již po první návštěvě....

Milé zákaznice, Vaši oblíbenou službu - masáže - jsme pro Vás přesunuly do většího prostoru u nás v salonu, který Vám poskytne ještě větší pohodlí. Těšíme se na Vaši návštěvu.