NOVINKY

Soutěž NailPro je nejprestižnější mezinárodní šampionát profesionálů v nail designu a nail artu. Je to příležitost, porovnat svoji práci s opravdovými profesionály z oboru. Soutěží se v 19 různých nominacích. Já jsem se účastnila letos poprvé a rozhodla jsem se zkusit nominaci ON MY OWN/Nováček, ve které jsem obsadila krásné 6. místo.

Letos ve květnu jsem absolvovala 3 denní intenzivní tréning - estetické nehty se skvělou ukrajinskou školitelkou Julií Gerus. Pracovali jsme s gelem i polygelem. První den jsme trénovali modeláž na šablony. Další den byla na programu stavěná francie na krátkých hranatých nehtech. A jako poslední přišly na řadu moderní tvary s vnitřním designem.

Epilace

27.02.2023

Moje milé,
pomalu se blíží jaro a proto jsem se rozhodla přidat do nabídky svých služeb EPILACI PŘEDLOKTÍ přírodním voskem. Tato metoda je velmi oblíbená, bezpečná a přitom velmi účinná. Chloupek je vytržen i s kořínkem a pokožka zůstává hladká i několik týdnů. Při pravidelné epilaci jsou chloupky jemnější, řidší a pomaleji rostou. Na regeneraci...

Fanpage

04.08.2021

Na mé nové fanpage budu sdílet aktuální informace o nehtové modeláži, uvolněné termíny, akce a novinky. Pokud chcete mít přehled o dění v salonu, staňte se fanoušky a dejte like stránce https://www.facebook.com/kosmetickysalonLanzhot/ a už Vám nic neunikne ;) Budu se na Vás těšit :))

Ještě nevíte co pro své blízké pod stromeček? Potěšte je i letos dárkovým poukazem našeho salonu Nail Art Design s libovolným výběrem služeb. Určitě jim udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Milé zákaznice, salon Nail Art Design slaví dva roky od svého založení a proto jsme se rozhodly uspořádat pro své stávající i NOVÉ klientky DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přijďte si vyzkoušet manikúru, pedikúru i masáže. V příjemném prostředí našeho salonu na Vás bude čekat i malé občerstvení a výborná káva. Těšíme se na vás 6. 11. 2020 Tým Nail Art Design ...

Milé zákaznice, blíží se léto a s ním oblíbené ombré. Dnes jsem pro Vás absolvovala další školení. Tentokrát byly tématem právě techniky Ombré a Babyboomer. Pojďte létu naproti a dopřejte si svěží vzhled Vaší manikůry. Tešíme se na Vás!

Milé zákaznice, děkuji Vám za Vaši přízeň. Můžete si u nás dopřát další novinku v modeláži nehtů, dle tématu nejnovějšího školení "Gotická mandle", které jsem absolvovala. Těším se na Vás.